Informacja dot. ochrony danych osobowych | Śląskie.TV

Informacja dot. ochrony danych osobowych

W związku z wejściem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych potocznie zwanym "RODO", przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje.

Dla naszych Klientów w praktyce nie zmienia się nic. Dane logowania pozostają bez zmian. Sposób zapłaty za dostępy PPV również się nie zmienia. Jednak po naszej stronie spoczywają nowe obowiązki w związku z przetwarzaniem i przechowywaniem Państwa danych. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

- Poprawiliśmy bezpieczeństwo na stronie slaskie.tv
Obecnie przy adresie strony w przeglądarce być może zauważyli Państwo zieloną kłódeczkę. Oznacza to, że np. dane logowania przesyłane są na serwer w zaszyfrowanej postaci, co zapewnia lepsze bezpieczeństwo.

- Dokonując zakupu dostępu, klient przechodzi do strony płatności (tpay.com), zatem to strona operatora płatności odpowiada za bezpieczeństwo przekazanych danych, koniecznych do zrealizowania przelewu/transferu pieniędzy.

- Informujemy, że nowe przepisy umożliwiają Państwu np. usunięcie swoich danych z naszych zasobów. Jeśli ktoś chciałby zostać przez nas zapomnianym - prosimy o wiadomość, abyśmy mogli usunąć dane lub całe konto. W tym celu prosimy wysłać stosowną informację poprzez formularz kontaktowy.

- Państwa dane, wpisane podczas zakupu dostępu PPV (imię, nazwisko, ewentualnie adres czy numer telefonu) są podawane dobrowolnie. Każdy Klient w swoim panelu ma możliwość sprawdzenia swoich danych, zapisanych w złożonych zamówieniach. Dane wyświetlane na stronie slaskie.tv przechowywane są na serwerach firmy hostingowej. Firma hostingowa przechowuje dane naszych Klientów na podstawie Umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

- Właścicielem strony internetowej slaskie.tv oraz administratorem danych osobowych jest firma:
Media MP
ul.Witosa 32a/1
40-832 Katowice
NIP 634 260 72 92

Zmiana właściciela strony nastąpiła 07.08.2018
zgodnie z informacją https://slaskie.tv/zmiana-regulaminu/1449522071

Media EP
ul.Witosa 32a/2
40-832 Katowice
NIP 626 268 45 86


Firma nie ma inspektora ochrony danych.

Dane Klientów, podane w zamówieniach, są wykorzystywane w celu wykonania usługi (realizacji transmisji PPV). Nie przekazujemy danych naszych Klientów innym podmiotom a w szczególności do celów marketingowych. Posiadają Państwo prawo do wglądu/zmiany/usunięcia swoich danych z naszych zasobów. Dane Klientów nie są usuwane, aby w przyszłości usprawnić ewentualny kolejny zakup dostępów PPV.

Na stronie stosujemy pliki "cookies". Gromadzimy statystyki wyświetleń oraz zachowań na stronie poprzez Google Analytics. Stosujemy również Piksel Facebooka, który służy do lepszego targetownia reklam naszych realizacji oraz sprawdzeniu skuteczności naszych reklam.