Futsal: All Stars NLF - GAF Jasna Gliwice | Śląskie.TV

Futsal: All Stars NLF - GAF Jasna Gliwice

W niedzielę 15 czerwca w Gliwicach przy ul. Jasnej 31 odbędzie się niezwykły mecz futsalu. Zawodnicy NLF ALL STARAS zagrają z  drużyną ekstraklasy i tegorocznym finalistą Pucharu Polski - GAF Jasna Gliwice. Zachęcamy do przyjścia na mecz osobiście. Wstęp za symboliczną złotówkę (w trakcie meczu bedzie można  wrzucić sporo więcej do puszki kwestarskiej w czasie zbiórki publicznej). Oczywiście cały dochód zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnym beneficjentom Stowarzyszenia "Cała Naprzód". Szczegółowe informacje można przeczytać na facebooku.
 
Na stronie slaskie.tv będzie można zobaczyć ten mecz na żywo! Transmisja będzie dostępna na www.slaskie.tv/na-zywo
 
Drużyny GAF Jasna, która na codzień występuje w Ekstraklasie Futsalu przedstawiać chyba nietrzeba. NLF, czyli Niedzielna Liga Futsalu łączy ideę promocji sportu oraz pomocy osobom niepełnosprawnym. Drużyny grają w futsal o puchar NLF, a cały dochód z rozgrywek przeznaczany jest na wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia "Cała Naprzód".
Idea NLF została wyrówżniona Inicjatywa Roku 2013 przez gliwiczan, a Stowarzyszenie Cała Naprzód zostało wybrane najlepsza Organizacja Roku 2013 przez Prezydenta Miasta Gliwice Zygmunta Frankiewicza.